Opäť nás budete počuť!

Zdieľajte s nami

V pondelok 20. marca sme v Petrovciach n/L privítali vzácnu návštevu – redaktorov rádia Regina Kristínu Bertičovú a Jána Kondora, ktorí k nám prišli natočiť materiál pre reláciu Zvony nad krajinou. Bude to prvá ucelená relácia o živote v našej obci. A bude popretkávaná množstvom živých vstupov, pretože redaktori boli zvedaví na všetko – ako žijeme, čo sa u nás deje, ako sa darí futbalistom, či deťom v škôlke chutí jesť, ale napríklad aj to, či sa nebojíme pretrhnutia hrádze pri Laborci. Vyspovedali aj nášho pána farára, dozvedeli sa o bohatej histórii Petroviec n/L a odniesli si určite skvelé dojmy a postrehy, veď posledným bodom ich náročného programu bolo stretnutie s dedinskou FSk ROKiCA, teda s nami. A to viete, že kde je ROKiCA, tam je veselo!
Prinášame vám niekoľko záberov z náročnej reportérskej práce dvojice redaktorov rádia Regina, ako ju zaznamenal Jiří Zaťovič.

A zároveň vás upozorňujeme, aby ste si zapísali do kalendára, dali pripomienku na mobil alebo rovno nastavili budík a nezabudli

v nedeľu 26. marca 2017 o 11:00

počúvať reláciu Zvony nad krajinou. V túto nedeľu budú znieť
z Petroviec nad Laborcom!

[photo_gallery_wp id=”7″]

2 odpovede na „Opäť nás budete počuť!“

  1. pán fotograf, celkom slušné pásmo. Držím palce a prajem Ti Juraj pekný deň. Fedor

    1. ďakujem, Fedor, podobne. nezabudni si v nedeľu naladiť Reginu, môžeš porovnať, či mám stále rovnaký hlas:)

      j.

Nie je možné pridávať komentáre.